Reklam Verebilirsiniz

Heybetin yolları, yürüyüşün adaleti utandırıyor!


Bu makale 2017-07-05 20:34:00 eklenmiş ve 268 kez görüntülenmiştir.
Hamza Mercanoğlu

"CHP ve Kılıçdaroğlu Türkiyede adalet ve özgürlüklerin her zaman karşısında olmuş bir zihniyetin temsilcileridir. Kılıçdaroğlu adalet için yürüdüğünü söylüyor ancak buna kimse inanmıyor ve asla inanmaz.

Zira bu şahsın ve temsil ettiği partinin tarihleri boyunca adalet ile yolları hiç kesişmedi! Tarihsel süreç içerisinde bir kere bile Milletten yana tavır almamış, halkının dini ve manevi değerlerini yok saymış, her türlü darbeye itina ile destek vermiş CHP ve günümüzdeki temsilcisi Kılıçdaroğlu'nun "Adalet yürüyüşü" diye Türk milletine kakalamaya çalıştığı şey tamamen ABD, İsrail ve diğer küresellerin uşaklığını yapan FETÖ'nün çıkarlarına hizmet etmektir!

28 Şubat sürecinde sadece hakkı konuştuğum için beni yargılayan ve aylarca hapiste tutan zihniyet, bugün adaletten bahsediyor! Gazetecilerin özgürlüğü bu kadar umurunuzdaysa madem, peki, ben haksız yere hapse atılırken neden sustun ey Kılıçdaroğlu! Ey CHP zihniyeti!"

"Milletvekili vatana ihanet suçundan 25 yıl hapis cezasına çarptırıldığı için efelenen Kılıçdaroğlu ve partisine soruyorum: 27 Mayıs darbecilerinin uyduruk gerekçelerle idam ettiği Adnan Menderes sadece mebus değil, bu ülkenin Başbakanı değilmiydi? O ve arkadaşlarının adım adım idama götürüldüğü günlerde CHP neredeydi ve ne yaptı?

Adalet için yürüdüğünü iddia eden Kılıçdaroğlu'nun ağzından bir kere dahi 27 Mayıs'çıları kınayan bir beyan çıkmışmıdır? 28 Şubat sürecinde başörtülü kızlar Üniversite kapılarında itilip kakılırken neredeydiniz? Başörtüsünü serbest eden yasayı iptal ettirmek için Anayasa Mahkemesinin kapısını aşındıran siz değilmiydiniz? Hani adalet? Senin adalet havariliğine soyunman kocaman bir yalan!"

"Ülkemiz ve bölgemiz savaş ve ihanetin, kan ve gözyaşının kıskacında yedi düvel ile mücadele verirken, basın özgürlüğü bahane ederek, ülkenin tüm sırlarını yabancı ülkelerin istihbarat ağlarına servis eden, ülkemizi uluslararası arenada "Terörist" ülke kapasamına sokmak isteyen "Ajan"ların özgürlüğünden nasıl dem vurulabilir ki? Kemal Kılıçdaroğlu'nun yürüyüş kararı aldığı gün ile, darbeci vatan haini Fetöcülerin '15 Haziran'da darbe yapacağız' iddialarının aynı güne enk gelmesi nasıl bir tesadüf olabilir? Belli ki, Kılıçdaroğlu ile, 15 Haziran sevdalılarını aynı tarihte buluşturan merkez aynıdır! Fetönün dümen suyuna kapılan Kılıçdaroğlu ve avanesi çok tehlikeli bir oyunun içerisinde yer almaktadırlar.

Gerçekler er ya da geç ortaya çıkacaktır ve bu yürüyüşün adalet için mi, yoksa Fetöye destek için mi olduğu aşikar olacaktır. İşte o zaman, Kılıçdaroğlu'nun foyası meydana çıkacaktır. Kılıçdaroğlu adalete yürüdüğünü söylüyor. Ancak bilmelidir ki, adalette Kılıçdaroğlu'na yürüyor ve hep peşinde olacaktır! Adalet er ya da geç mutlaka tecelli edecektir. Kılıçdaroğlu için bile!"

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

Köşe Yazarları

Güncel Gazete Oku

En çok okunanlar

Hava Durumu
Namaz Vakitleri

Nöbetçi Eczaneler

E-Mail Bülten Kaydı
GHaber İnternet Gazetesi. Sitemizde Yayınlanan Haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Köşe Yazılarının Sorumluluğu Yazarlarına Aittir.